Vítejte ve společnosti s 60-letou tradicí. Jsme tradiční strojírenská firma disponující velkým technologickým zázemím a zkušenými, kvalifikovanými zaměstnanci.

Úvodní slovo ředitele

Naše firma navazuje na významnou tradici, která sahá do roku 1950, kdy byla v Horním Benešově zahájena výroba zadlabacích zámků ještě pod jménem Brano. Novodobá historie firmy začíná privatizací státního podniku v roce 1992 a založením firmy HOBES, spol. s r.o. se 100% soukromým vlastnictvím. Následující období je charakterizováno rozsáhlými investicemi do technologického zařízení, informatiky a expanzí na zahraniční trhy.

Ing. Vlastimil Střílka
Výkonný ředitel společnosti, Jednatel společnosti

 

 

Ocenění Spolehlivá firma

1xbet https://site-bk-1xbet.ru пользуется популярностью среди беттеров: эта букмекерская контора уже давно зарекомендовала себя в качестве надежной и честной. Именно здесь каждый может найти достаточное количество видов спорта, широкую роспись на спортивные события и несколько типов ставок.
Each of us would like to get an EZ cash loan without any problems and quickly. And if earlier it was a big problem, now it can be done in a matter of seconds. Just try it!
 
A large picture windows is usually a large window. They provide an unobstructed view and look like a picture from afar. The scenery behind the glass being the art. They are precisely named after this. Without grids and other dividers. High-end glazing is needed for these.
Chcesz od razu otrzymać pożyczkę? Dostępna chwilówka od ręki. Sprawdź, jak to zrobić!