Díly pro autoprůmysl

Výrobní zařízení pro autoprůmysl

Výroba výlisků pro autoprůmysl se provádí převážně na plně automatizovaných postupových lisech Heilbronn 2200, PME 1000, PME 2500, PME 4000, PME 5000.

Disponujeme odmašťovacím a čistícím strojem WIR 4H/OSK, na kterém provádíme před-úpravu dílů pro svařování.

Kruhová sušička RT 250 Euro – odstranění oleje za použití kukuřice.

Svařování provádíme na zařízení dodaných společností DesignWeld s.r.o., disponujeme šesti svařovacími pneumatickými svařovacími lisy – typ DW-WPM 130 MF + kontrolními stanicemi pro zajištění 100% průchodnosti závitu matice či šroubu.

Lisy

Výstředníkové

Hydraulické

Odporové svařování a kontrola závitů

Výrobní sortiment, možnosti, prováděné služby

Dle specifických požadavků zákazníka (3D data dílu, výkresová dokumentace s tolerancemi, normami, jinými požadovanými údaji) vytvoříme layout nástroje, zpracujeme konstrukční návrh nářadí, přípravků, nástroj vyrobíme ve vlastní nástrojárně, odladíme, odlisujeme na našich lisovacích linkách. Poté díly odmastíme či omeleme, jsme schopni přivařovat spojovací materiály (šrouby, matice, piny, trny) a nakonec zabalíme dle předpisu zákazníka.

Samozřejmostí je kontrola kvality dílu na 3D, vzorování (PPAP), zkoušky pevnosti svarového spoje, zkouška krutem či jiné zkoušky dle předložených požadavků.

Kontrola kvality

Pro spolehlivé dodávky je nezbytné provádět vysoce odbornou a kvalitní kontrolou. Proto jsme vybaveni CNC 3D měřícím strojem Wenzel LH 87, na kterém naši technici provádějí kontrolu kvality.

Reference automotive

Kontakt

Jan Drozd

představitel zákazníka

vedoucí prodeje a marketingu

Data jsou zpracována striktně dle normy GDPR - zákon č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje nebudeme nikde dlouhodobě evidovat, používat k marketingovým účelům, ani poskytovat třetím stranám. V případě podezření o zneužití prosím kontaktujte správce osobních údajů Hobes spol. s r. o. skrz e-mail info@hobes.cz