O nás

Navazujeme na významnou tradici, která sahá do roku 1950, kdy byla v Horním Benešově zahájena výroba zadlabacích zámků. Novodobá historie začíná privatizací státního podniku v roce 1992 a založením firmy HOBES, spol. s r.o. v soukromém vlastnictvím.

Na tradiční vývoj a výrobu zadlabacích zámků, jsme navázali dodávkami dílů do automobilového průmyslu, také jsme zavedli Strojírenskou výrobu a produkci ocelových zárubní.

Strategickou orientací společnosti je spokojený zákazník. O vysoké kvalitě našich výrobků svědčí udělení certifikátu systému řízení kvality ISO 9001, ISO 14001, IATF 16 949, ČSN EN ISO 3834-2.

Mapa areálu

Mise HOBES

Vize HOBES

Slovo
jednatele

Vážení obchodní přátelé, jsem velice rád, že Vás mohu přivítat na webových stránkách společnosti HOBES. Neustále se snažíme využít jakékoliv příležitosti a naši společnost posouvat vytrvale kupředu, a to investicemi jak z vlastních zdrojů, tak z dotačních programů. Vlastním vývojem – od myšlenky k produktu – konstrukcí vlastních produktů, návrhem a výrobou nástrojů a přípravků, uzavřeným výrobním cyklem, dopravou a v neposlední řadě týmem aktivních spolupracovníků pracujících v rodinné atmosféře budeme i nadále naslouchat potřebám našich stávajících či nových obchodních partnerů. Věřím, že na tomto webu najdete dostatek informací pro Vaši základní orientaci v našem sortimentu, službách a strojním vybavení. Pro bližší informace neváhejte využít služeb našich pracovníků. Děkujeme za každou novou příležitost a těšíme se na spolupráci.

Ing. Vlastimil Střílka ml.

jednatel společnosti

Jsme členem MEZA - české asociace výrobců zámků a stavebního kování

Máte zájem s polupráci?

Potřebujete doplňující informace?